Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34
Jak wyprostować włosy bez użycia ciepła - HealthyBlog.pl

Jak wyprostować włosy bez użycia ciepła

Piękno włosów jest zdolność do uczynienia go wyglądać pięknie z lub bez stosowania środków chemicznych. A jeśli chcesz zachować piękne włosy bez użycia jakichkolwiek produktów chemicznych, to nie ma lepszego sposobu niż korzystanie z naturalnych metod.

Wszyscy wiemy, że stosowanie środków chemicznych jest najlepszym sposobem na prostowanie włosów, ale niektórzy z nas nie lubią używać produktów chemicznych. Więc, tutaj jest świetne rozwiązanie, aby wyprostować włosy bez użycia ciepła.

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że najlepszą metodą prostowania włosów jest utrzymanie ich w stanie wilgotnym i pozwolić im wyschnąć naturalnie. A do tego trzeba umyć włosy szamponem.

Po umyciu włosów, należy je odżywić oliwą z oliwek lub masłem shea, ale nie olejem kokosowym. Olej kokosowy będzie tylko dodać dodatkową wilgoć do włosów i uczynić go słabym. Po zakończeniu procesu kondycjonowania, pozostawić włosy mokre i trzymać go przez godzinę.

Po godzinie włosy będą miękkie i pozbawione puszenia się, a Ty możesz zacząć używać dyfuzora do prostowania włosów. Możesz również spróbować następujących naturalnych środków zaradczych.

1. Gorąca woda

Jeśli nie masz dyfuzora, to możesz po prostu zastosować gorącą wodę na włosy. Możesz to zrobić zanurzając włosy w misce z gorącą wodą.

2. Ocet

Jeśli nie masz dyfuzora, a następnie można po prostu umieścić niewielką ilość octu na skórze głowy i pozostawić go na godzinę.

3. Apple Cider Vinegar

Jeśli nie masz dyfuzora, a następnie można po prostu wymieszać 1/4 filiżanki octu jabłkowego z 2 filiżankami wody i używać go jako naturalny środek.

4. Oliwa z oliwek

Można również po prostu użyć oliwy z oliwek i zastosować go na włosy dla tego samego wyniku.

Wnioski:

Wszystkie te metody dadzą ci ten sam rezultat, ale głównym problemem jest to, że jeśli użyjesz zbyt dużo chemikaliów, wtedy twoje włosy zostaną uszkodzone. Jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia, to trzeba użyć naturalnych metod.

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze z włosów, to trzeba użyć najlepszej metody i przestrzegać go ściśle. Więc, spróbuj tych metod, a zobaczysz zmianę w swoich włosach.