Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34
Porady jak obliczyć, w którym tygodniu jesteś w ciąży - HealthyBlog.pl

Porady jak obliczyć, w którym tygodniu jesteś w ciąży

Każda dziewczyna chce zajść w ciążę, ale jest wiele czynników, które utrudniają zajście w ciążę.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest zrobienie testu ciążowego, a wyniki dadzą nam jasny obraz naszego statusu bycia w ciąży. Ale to nie jest niezawodna metoda i potrzeba około 2 do 3 tygodni, aby dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży czy nie.

Najważniejszą rzeczą jest to, że kiedy jesteś na etapie ciąży, musisz wiedzieć, w którym tygodniu jesteś w ciąży.

Istnieje wiele znaków, które powiedzą ci o tygodniach, w których jesteś w ciąży. Ale, nie martw się, jeśli nie zauważysz żadnego z nich, ponieważ szanse na to, że zajdziesz w ciążę są bardzo małe. Oto niektóre ze sposobów, które pomogą Ci dowiedzieć się, w którym tygodniu jesteś w ciąży.

1. Musisz iść do toalety co najmniej 4 razy rano

Jest to najbardziej oczywisty znak, że jesteś w ciąży. To dlatego, że twoja macica rośnie, a jajniki uwalniają jaja. W związku z tym, będziesz musiała iść do toalety 4 razy rano.

2. Będziesz miała silne bóle brzucha

Jeśli czujesz, że masz silny ból w brzuchu to musisz natychmiast odwiedzić lekarza. Jest to spowodowane tym, że Twoje dziecko porusza się i będzie powodować silny nacisk w Twoim żołądku.

3. Będziesz odczuwać potrzebę wypróżnienia się co najmniej 2 do 3 razy w ciągu dnia

Możesz nie być w stanie całkowicie tego kontrolować, ale na pewno będziesz odczuwać potrzebę wypróżnienia. Należy więc upewnić się, że stosujesz odpowiednią dietę i spożywasz pokarmy bogate w błonnik.

4. Będziesz odczuwać silną chęć uprawiania seksu

Jest to najczęstszy objaw ciąży. Pierwszym dniem, w którym poczujesz ochotę na seks będzie 1 tydzień. Tak więc, jeśli odczuwasz chęć uprawiania seksu to musisz to potraktować jako znak, że jesteś w ciąży.

Wnioski:

Tak więc, to były najskuteczniejsze sposoby, aby wiedzieć, w którym tygodniu jesteś w ciąży. Jeśli doświadczasz któregoś z tych objawów to lepiej udać się do lekarza w celu dalszego badania i uzyskania dokładnych informacji.