Czy Twój chłopak jest uzależniony?

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że jesteś w związku z osobą uzależnioną? Czy denerwuje Cię jego ciągłe zachowanie polegające na ćpaniu? Czy zaczynasz się nim nudzić?

W tym artykule omówimy wspólne oznaki uzależnienia chłopaka, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to możesz go zapytać o jego uzależnienie.

Co to jest uzależniony?

Uzależniony to ktoś, kto nie jest w stanie kontrolować swojego uzależnienia. Jeśli chce zatrzymać swój nałóg, nie uda mu się. Będzie czuł się niekomfortowo, aby zerwać z nałogiem. Będzie więc próbował zająć się swoim uzależnieniem zamiast je rzucić.

Niektórzy ludzie uważają uzależnienie za drobny problem i nie chcą robić z tego wielkiego zamieszania. Ale prawda jest taka, że musisz się wyrwać z tego związku, ponieważ będzie to miało wpływ na twoje życie.

Wymieniliśmy więc kilka znaków, które pokazują, czy twój chłopak jest uzależniony, czy nie.

On będzie się naćpał, jeśli mu na to nie pozwolisz

Jeśli znasz swojego chłopaka bardzo dobrze, to zobaczysz, że zrobi wszystko dla swojego narkotyku. Jeśli nie pozwolisz mu się naćpać, to będzie używał tego samego sposobu, aby się naćpać. Zacznie myśleć, że nie jest w stanie się naćpać bez alkoholu.

Będzie sprawiał, że poczujesz się winny i zawsze będzie mówił, że to ty jesteś powodem jego uzależnienia.

Będzie kłamał i nie powie ci prawdy.

Będzie cię oszukiwał.

Zmieni swój styl życia i nie będzie mógł robić tego, co robił wcześniej.

Będzie cię wykorzystywał dla pieniędzy.

Wnioski:

Czy nadal jesteś w tym związku? Jeśli tak, to znaczy, że Twój chłopak jest uzależniony. A jeśli nie chcesz pozostać w tym związku, to jest to Twoja decyzja, aby zerwać.