Higiena po stosunku bez prezerwatywy – 7 skutecznych porad

Mówi się, że seks bez prezerwatywy prowadzi do wielu infekcji. W ostatnim badaniu stwierdzono, że ludzie, którzy uprawiali seks bez zabezpieczenia, mieli większe szanse na zarażenie się wirusem HIV i innymi chorobami wenerycznymi.

Jest wiele powodów, dla których powinieneś używać prezerwatywy, ale najważniejszym z nich jest to, że jeśli jesteś zarażony chorobą weneryczną, nie możesz uprawiać seksu z innymi bez prezerwatywy. Dlatego wymyśliłem te 7 skutecznych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć tego niebezpiecznego stanu.

1. Sprawdzaj się regularnie

Wiemy, że bardzo trudno jest znaleźć czas, w którym jesteś sam. Ale jeśli nadal uważasz, że jest to trudne, to musisz zachować kontrolę nad swoją aktywnością seksualną, obserwując swoje ciało. Możesz łatwo mieć kontrolę na swoim ciele, sprawdzając swoje ręce i stopy. Nie jest konieczne, że dostaniesz widoczny znak, ale jest to niezbędne, że powinieneś sprawdzić swoje ręce i stopy.

2. Weź prysznic

Branie prysznica to dobry nawyk dla Twojego ciała i skóry. Zaleca się wzięcie prysznica po odbyciu kontaktu fizycznego, ponieważ sprawi to, że twoje ciało będzie czuło się czyste i świeże.

3. Używaj prezerwatywy

Jeśli nie używasz prezerwatywy to ryzykujesz życiem swoim i innych. Najlepszym sposobem, aby tego uniknąć jest użycie prezerwatywy. Korzystanie z prezerwatywy nie jest złym pomysłem, ponieważ sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej miękka i zdrowsza. Tak więc, dobrą praktyką jest używanie prezerwatywy.

4. Utrzymuj swoje ręce i stopy w czystości

Jeśli jesteś dotykając wiele rzeczy, takich jak klamki drzwi, meble, itp. to dostaniesz brudne i będziesz rozprzestrzeniać choroby do innych ludzi. Tak więc, ważne jest, aby utrzymać swoje ręce i stopy czyste. Możesz to zrobić myjąc ręce i stopy wodą z mydłem.

5. Pij dużo wody

Kiedy pijesz wodę, utrzyma ona twoje ciało w stanie nawilżenia, a także utrzyma twoją skórę w czystości.

6. Unikaj seksu w miejscu publicznym

Jeśli nie jesteś w wygodnym miejscu to lepiej, że nie należy uprawiać seksu. Jeśli jesteś w miejscu publicznym to jest to trochę trudne, aby uniknąć takich sytuacji.

7. Używaj smaru

Lubrykanty są bardzo istotne dla twojego życia seksualnego. Istnieje wiele smarów dostępnych na rynku, ale lepiej jest, aby spróbować naturalnych produktów, takich jak oliwa z oliwek i Vaseline.

Wnioski:

Podsumowując, są to 7 skutecznych wskazówek, aby uniknąć tego niebezpiecznego stanu. Są to najlepsze wskazówki, aby zachować bezpieczeństwo i zdrowie.