Najlepsze koktajle proteinowe dla kobiet po tym, jak dostałam skazę podczas karmienia piersią

Jako matka, nie wiem, jak opisać moje uczucia po dostałem skazę podczas karmienia piersią. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że czuję się nieszczęśliwy, smutny i bezradny. Kiedy matka dostaje skazę, staje się to jej najgorszym koszmarem. Jako matka nie mogę sobie wyobrazić, jaki to ból dla matki dostać skazę podczas karmienia piersią. Jest to tak straszna sytuacja, że nie pozwoli ci spać. Ale co masz zrobić? Czy są jakieś koktajle proteinowe, które pomogą Ci szybciej się wyleczyć?

Co jeść, gdy masz skazę białkową podczas karmienia piersią

Nie ma jednej rzeczy, która pomoże Ci szybciej pozbyć się skazy, ale jest kilka prostych i skutecznych rzeczy, które pomogą Ci się z niej wyleczyć.

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że posiadanie skazy zajmie więcej czasu, aby uzdrowić. Jest to naturalna rzecz, że wymaga trochę czasu, aby uzdrowić i zajmie to od 2 do 3 tygodni, aby wrócić do normy. W tym czasie nie możesz nic jeść.

Podczas karmienia piersią musisz unikać wszystkich pokarmów, które mają wysoką zawartość tłuszczów i węglowodanów. Te dwa rodzaje żywności sprawią, że Twoja skóra stanie się sucha i będzie się łuszczyć.

To, co musisz jeść, to zdrowe białka, takie jak jajka, ryby i kurczak. Białka będą utrzymywać skórę nawodnioną i nawilżoną. Możesz również jeść inne warzywa, które zapewnią Ci wymagane odżywianie.

Ale nie możesz spożywać mleka, sera i innych produktów mlecznych podczas karmienia piersią. Powodem jest to, że sprawią, że twoje ciało będzie produkować mleko, a to zepsuje twoją pierś.

Wnioski:

Mam nadzieję, że rzeczy, które zasugerowałam powyżej pomogą Ci szybciej pozbyć się skazy białkowej. Bardzo ważne jest, aby unikać wszystkich rzeczy, które sprawią, że twój organizm będzie produkował mleko. Upewnij się więc, że nie spożywasz żadnych pokarmów, które zepsują twoją pierś.