Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer100586/public_html/healthyblog.pl/wp-content/plugins/pixabay-images/pixabay-images.php on line 34
Jaki lek na ból głowy w ciąży - HealthyBlog.pl

Jaki lek na ból głowy w ciąży

Ból głowy to jedna z najczęstszych dolegliwości, która pojawia się w głowie kobiet w ciąży. Okres ciąży jest uważany za najbardziej niebezpieczną fazę życia kobiety.

W okresie ciąży ciało kobiety przechodzi kilka zmian, a jednym z najczęstszych objawów ciąży jest ból głowy. Istnieją jednak pewne leki, które pomogą Ci pozbyć się bólu głowy w czasie ciąży.

Oto niektóre ze skutecznych leków na ból głowy w ciąży.

Acetaminophen

Acetaminofen jest najczęstszym środkiem przeciwbólowym na ból głowy. Jest to lek bez recepty, który jest dostępny w różnych mocach. W przypadku łagodnego bólu głowy należy przyjmować 1-2 tabletki dziennie. Pomoże Ci to złagodzić ból i sprawi, że poczujesz się lepiej.

Ibuprofen

Ibuprofen to kolejny skuteczny środek przeciwbólowy na ból głowy. Jest on również dostępny na rynku w dwóch różnych mocach i możesz go stosować na łagodny i umiarkowany ból.

Ketorolac

Ketorolak jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Możesz go kupić bez recepty. Wystarczy wziąć jedną tabletkę co 6 godzin na łagodny ból głowy. Jest bardzo skuteczny na bóle głowy.

Paracetamol

Paracetamol jest najczęściej stosowanym środkiem przeciwbólowym w okresie ciąży. Możesz go używać na łagodny ból głowy i pomoże Ci to poczuć się lepiej.

Wnioski:

To są niektóre ze skutecznych leków, które możesz stosować na ból głowy w czasie ciąży. Podzieliłam się z Tobą również kilkoma innymi naturalnymi środkami, które pomogą Ci uzyskać ulgę od bólu głowy.