Sildenafil – opinie, skład, działanie, cena

  Sildenafil na zaburzenia erekcji. Problem z zaburzeniem erekcji jest znany wielu mężczyznom na całym świecie i dlatego nieustannie trwają badania naukowe nad wynalezieniem skutecznego leku pozwalającego na osiągnięcie erekcji tak długo, aby uzyskać satysfakcjonujący stosunek seksualny. Okazuje się, że około 18% mężczyzn w wieku powyżej 18 lat cierpi już na impotencję. Od momentu wprowadzenia na rynek leku Sildenafil (1998 r.), zaburzenia wzwodu stały się w większości przypadków uleczalne.

Czynnikami wpływający na problemy z utrzymaniem wzwodu są choroby serca, cukrzyca lub zwapnienie naczyń krwionośnych. Istnieją także przyczyny natury psychologicznej związane z silnym przeżywaniem stresu, co w dużym stopniu wpływa na problemy z prawidłową erekcją.

Produktem, który może rozwiązać problemy mężczyzn borykających z zaburzeniami funkcji seksualnych jest lek Sildenafil, który rozluźnia mięśnie w ścianach naczyń krwionośnych i jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest to znakomity lek dla wielu mężczyzn, których życie seksualne poważnie ucierpiało z powodu nawracających zaburzeń wzwodu.

Sildenafil – skład

Substancją czynną leku jest Syldenafil. Każda tabletka zawiera 25/50/100 mg syldenafilu (w postaci cytrynianu).

Pozostałe składniki to między innymi: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, triacetyna, indygotyna.

Sildenafil – stosowanie

Sildenafil jest zwykle przyjmowany tylko w razie potrzeby, 30 minut do 1 godziny przed aktywnością seksualną. Można wziąć go do 4 godzin przed aktywnością seksualną. Nie należy przyjmować leku częściej niż raz na dobę.

Podstawowe dawki leku Sildenafil:

  • Dawka początkowa: 50 mg doustnie raz na dobę, w razie potrzeby, 1 godzinę przed aktywnością seksualną
  • Kontynuacja: od 25 do 100 mg doustnie raz dziennie, w razie potrzeby, 1 godzinę przed aktywnością seksualną

Sildenafil – działanie

Liczne badania nad lekiem Sildenafil potwierdzają jego dobroczynne działanie niwelujące problemy związane z zaburzeniami erekcji u mężczyzn. Pacjenci, którzy stosowali lek przez cały rok, mogą znowu cieszyć długotrwałym wzwodem i satysfakcjonującym pożyciem seksualnym. Efekt zdrowotny jest nieprzerwany i nie wymagają dalszego leczenia. Eksperci potwierdzają, że regularne przyjmowanie Sildenafilu może przeciwdziałać procesowi starzenia się penisa, pomagając tym samym mężczyznom, którzy doświadczyli zaburzeń erekcji.

Co bardzo ważne dla panów borykających się z dysfunkcją seksualną, Sildenafil może być w stanie pomóc im z zaburzeniami erekcji na stałe. Działanie Sildenafil następuje w mięśniach gładkich w ścianach tętnic ciał jamistych prącia, dochodzi do pożądanego złagodzenia naczyń przekroju poprzecznego zwiększa się przepływ krwi tętniczej do tkanki odpowiedzialnej za erekcję.

Literatura medyczna podaje, że wpływ na erekcję mają dwa enzymy, mające przeciwstawne funkcje. Jeden z nich odpowiada za wspomaganie przypływu krwi do penisa a drugi enzym blokuje te działania. Lek Sildenafil wstrzymuje pracę enzymu blokującego, ułatwiając w ten sposób przepływ krwi do penisa a tym samym, jakość erekcji penisa.

Lek Sildenafil ma dużą skuteczność w szerokiej grupie męskiej populacji. Potwierdzono, że wspomaga on rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, powodując zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Trzeba jednak pamiętać, że do skutecznego działania leku na zaburzenia wzwodu prącia potrzebna jest stymulacja seksualna.

Mężczyźni muszą mieć również świadomość, że lek Sildenafil ma pozytywne działanie tylko w sytuacji, gdy problemy z erekcją mają podłoże neurologiczne lub psychologiczne Lek nie działa na problemy innego rodzaju np. zaniku ciał jamistych penisa czy niskiego ciśnienia krwi.

Przeciwwskazania, skutki uboczne leku Sildenafil

Podczas stosowania leku Sildenafil w czasie aktywności seksualnej, mężczyzna może odczuwać zawroty głowy, mdłości, ból, drętwienie lub mrowienie w klatce piersiowej, ramionach, szyi lub szczęce. W takich przypadkach należy natychmiast wezwać lekarza.

Nie należy przyjmować leku Sildenafil, jeśli stosuje się również lek azotanowy w bólach klatki piersiowej lub problemach z sercem, w tym nitroglicerynę, diazotan izosorbidu, monozotan izosorbidu. Każdy mężczyzna przyjmujący Sildenafil mający bolesną erekcję lub trwa ona dłużej niż 4 godziny, może doprowadzić do uszkodzenia penisa, dlatego wymagana jest pilna konsultacja z lekarzem.

Choroby, które wymagają konsultacji lekarskiej przed rozpoczęciem stosowania leku Sildenafil:

  • Choroby serca lub zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca
  • Zawał serca, udar
  • Wysokie lub niskie ciśnienie krwi
  • Choroba wątroby lub nerek
  • anemia sierpowata, białaczka
  • Hemofilia
  • Wrzód żołądka
  • Fizyczne zniekształcenie prącia.

Cena, gdzie kupić Sildenafil

Lek Sildenafil można nabyć w każdej aptece zarówno stacjonarnej jak też internetowej. Obecnie zakup leku nie wymaga recepty lekarskiej, jego cena waha się do 23,90 zł do 28,90 złotych.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *