Liderin – opinie, skład, działanie, cena – recenzja produktu

Liderin jest suplementem diety, którego zadaniem jest wsparcie mężczyzny w każdym wieku, w jego życiu seksualnym. Wpływa pozytywnie na wydłużenie czasu trwania stosunku, zwiększenie mocy erekcji dzięki czemu stosunki mogą być dłuższe i częstsze. Idealnie dobrana kompozycja składników zawartych w preparacie bezpiecznie, szybko i dyskretnie wpływa na poprawę komfortu życia erotycznego.

Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn prowadzących intensywny, męczący tryb życia. Żyjąc pod presją czasu, będąc narażonym na stres często okazuje się, że odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego jest niemożliwe. Liderin ma za zadanie wspomóc ich w tym dodatkowo wzmagając reakcję na bodźce, dodając sił i zwiększając przyjemność z odczuwanych w trakcie stosunku seksualnego doznań.

Liderin – skład

W skład produktu wchodzą m.in.:

  • Chlorowodorek L-argininy
  • Wyciąg z kory sosny nadmorskiej (Pinus Pinaster)
  • Ekstrakt z korzenia Żeń-szenia
  • Składniki dodatkowe takie jak barwniki, stabilizatory, substancje przeciwzbrylające i wypełniające.

Jest to typowo ziołowy suplement, nie ingerujący zbytnio w zdrowie człowieka, ze względu na przewagę ziół w składzie. Bez przeszkód można stosować go w trakcie stosowania innych leków.

Liderin – stosowanie

Na 60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym zażyć 3 tabletki i popić wodą. Czas działania Liderin to około 2 godziny.

Liderin – działanie produktu

Liderin to suplement diety, który należy stosować bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym. Działanie produktu zostało zbadane naukowo i potwierdzone jako skuteczne i w pełni bezpieczne. Liderin w żadnym wypadku nie uzależnia i nie powoduje żadnych zaburzeń zdrowotnych. Składniki zawarte w produkcie w szybki i dyskretny sposób:

  • zwiększają zdolność do uzyskania erekcji
  • zwiększają wiarę w siebie
  • podnoszą sprawność seksualną
  • poprawiają czerpana przyjemność i satysfakcję ze stosunku seksualnego

Skład produktu został starannie skomponowany w oparciu o liczne badania kliniczne, które potwierdziły skuteczność tak łączonych substancji. Zawarta w suplemencie L-arginina odpowiedzialna jest za produkcję cząsteczek tlenku azotu w organizmie. On natomiast działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi w ciele, co przekłada się na jakość erekcji u mężczyzny. Proces ten odbywa się w pełni naturalnie.

Tabletki Liderin dodatkowo w składzie dostarczają wyciąg z kory sosny nadmorskiej, który to jest źródłem substancji o działaniu przeciwutleniającym, wspomagających L-argininę w reakcjach powstawania tlenku azotu. Wyciąg z kory sosny nadmorskiej w Liderin występuje pod postacią substancji opatentowanej pod nazwą Pycnogenol.

Liderin – przeciwwskazania, skutki uboczne

Preparatu Liderin nie wolno stosować w wypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Osoby z problemami sercowymi i z wysokim ciśnieniem przed użyciem powinny skontaktować się z lekarzem, który oceni czy nie ma żadnych przeciwwskazań dla stosowania preparatu. Nie zaleca się również stosowania produktu u osób poniżej 18 roku życia.

Zażywanie Liderin w połączeniu z alkoholem może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Alkohol powoduje obniżenie ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych. Posiłki o dużej zawartości tłuszczów i owoce cytrusowe mogą mieć wpływ na opóźnienie lub zmniejszenie działania suplementu.

L-arginina może wpływać na zmiany poziomu stężenia potasu w organizmie, zwiększa kwasowość w żołądku i poziom glukozy we krwi.

Liderin może powodować reakcje alergiczne i powikłania żołądkowe. Szansa na wystąpienie takich problemów jest jednak minimalna. W razie wystąpienia jakiegokolwiek symptomu należy zaprzestać stosowania produktu.

Liderin – przechowywanie

Suplement diety Liderin powinien być przechowywany w niewidocznym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Optymalna temperatura przechowywania to 15-25 stopni Celsjusza, w ciemnym i suchym miejscu.

Liderin cena

Produkt dostępny jest w cenie ok. 30-35zł za 6 tabletek. Opakowanie starczy na odbycie dwóch stosunków płciowych. Produkt dostępny w większości internetowych aptek.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *