Jak powiększyć penisa? Przegląd metod na powiększanie penisa

Jak powiększyć penisa – to pytanie zadaje sobie coraz więcej mężczyzn posiadających problem z rozmiarami członka. Według statystyk z 2011 roku średnia długość penisa w Polsce wynosiła 17,26 cm w zwodzie. Jeśli zastanawiamy się nad rozmiarem naszego penisa i jego powiększaniem, warto wiedzieć, że głębokość pochwy kobiety to około 7cm (pochwa jest rozciągliwa i dopasowuje się do rozmiarów penisa)

Powiększanie penisa jest zasadne wówczas, gdy rozmiar członka nie jest wystarczający do odbycia normalnego stosunku płciowego lub gdy zbyt mały rozmiar odpowiada za niską samoocenę, stres, brak wiary w siebie, nerwice, strach przed zbliżeniem z partnerką.

Jeśli zastanawiamy się jak powiększyć penisa, mamy do dyspozycji wiele metod jak tabletki na powiększanie penisa, pompki, operacje chirurgiczne, kwas hialuronowy, specjalne urządzenia do rozciągania przyrodzenia czy ćwiczenia. Co wybrać żeby efekt był dobry a nasz budżet wytrzymał? Przedstawiamy 5 metod od najlepszej do najmniej skutecznej naszym zdaniem – nasz ranking metod powiekszenia penisa.

1.Tabletki na powiększanie penisa

Penis jest zbudowany z ciał jamistych, które podczas erekcji wypełniają się krwią i zwiększają objętość członka średnio o 100%. Oznacza to, że jeśli penis w czasie spoczynku ma 8 cm, to podczas erekcji jego długość będzie wynosiła 16cm.

Tabletki na powiększanie penisa działają na zasadzie zwiększenie chłonności ciał jamistych, przez co znajduje się tam więcej miejsca i podczas erekcji członek może osiągnąć większą długość i objętość. Efekty zależą od rozmiaru początkowego, maksimum to 7-9 cm więcej w przypadku długości.

a) Tabletki Member Xxl

Member Xxl to tabletki na powiększenie penisa, które są obecnie najbardziej popularne na rynku. Produkt można nabyć bez recepty, jest dostępny jedynie w sprzedaży internetowej na stronie dystrybutora: memberxxl.pl

member tabletki na powiększanie penisa copyWedług producenta Member xxl zapewnia:

– efekty już od 1 dnia stosowania tabletek

– wydłużenie penisa nawet o 9cm

– pogrubienie penisa

– silniejsze erekcje

– brak skutków ubocznych

– gwarancja efektów lub zwrot pieniędzy

Dowiedz się więcej lub zamów na stronie dystrybutora: Kliknij tutaj i przejdź


b) Tabletki Xtrasize

Xtrasize to produkt, który plasuje się na drugim miejscu w kategorii tabletek na powiększanie penisa. W składzie znajdujemy głównie zioła, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i brak skutków ubocznych.

W przeciwieństwie do tabletek z 1 miejsca – efekty nie są tak duże – maksymalnie można uzyskać 7,5cm. Czytając opinie na forach internetowych na temat tych tabletek okazuje się, że nie każdy mężczyzna jest w 100 procentach zadowolony z efektów xtrasize, chociaż xtrasizeduży odsetek stanowią pozytywne opinie.

Xtrasize to:

– możliwość wydłużenia penisa o maksymalnie 7,5cm

– naturalny skład

– maksymalny efekt po 6 miesiącach kuracji

– produkt dostępny na rynku od wielu lat

– dostępny jedynie w sprzedaży internetowej

Dowiedz się więcej lub zamów na stronie dystrybutora: Kliknij tutaj i przejdź


2. Kwas hialuronowy na powiększanie penisa

To alternatywa dla chirurgicznej ingerencji, o której na samą myśl wielu mężczyzn zaczyna boleć głowa. W przeciwieństwie do operacji zabieg za pomocą kwasu hialuronowego jest mniej inwazyjny i wiąże się z mniejszym ryzykiem wystąpienia komplikacji.

Zabieg polega na wstrzyknięciu do podstawy penisa kwasu przez co zwiększa się długość oraz grubość penisa. Efekty jakie można uzyskać przy zastosowaniu tej metody to przyrost długości o około 4-5cm oraz zwiększenie obwodu o 2-3cm.

Niestety metoda posiada swoje wady. Przede wszystkim efekt utrzymuje się około 1 roku, po czym zabieg należy powtarzać, a cena jednego zabiegu zaczyna się od 4000zł w górę. Dla niektórych może to być zaleta, bo penis powróci do poprzednich rozmiarów (jeśli coś się nam nie spodoba).

Przy powiększeniu penisa kwasem hialuronowym możemy również spotkać się z powikłaniami jak reakcja alergiczna, nieoczekiwanie działania niepożądane czy po prostu nieodpowiednio przeprowadzony zabieg, który może prowadzić do większych problemów.

3. Ekspandery na powiększanie członka

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Journal of Urology pro long system International w Wielkiej Brytanii potwierdziły skuteczność ekspanderów – urządzeń wykorzystujących siłę trakcji wykorzystywanych w celu powiększenie długości penisa.

Pro long system to urządzenie obecne na rynku od ponad 20 lat. Został zaprojektowany w ten sposób, aby korzystanie z niego było jak najbardziej wygodne. Produkt do stosowania codziennego zapewnia stopniowe wydłużanie penisa oraz za jego pomocą możemy także niwelować krzywizny penisa.

Efekty stosowania są powolne, ale po 6 miesiącach codziennego stosowania urządzenia możemy osiągnąć dodatkowe 7cm.

Dowiedz się więcej lub zamów na stronie dystrybutora: Kliknij tutaj i przejdź


4. Pompki do powiększania penisa

Mimo tego, że nie każdy o nich słyszał, pompki powiększające penisa są stosowane już od początku XX wieku. Nowoczesne urządzenia to akrylowy cylinder oraz pompka. Za ich pomocą wytwarza się podciśnienie, przez co krew lepiej napływa do członka powodując natychmiastową erekcję oraz częściowe zwiększenie rozmiarów członka.

Niestety stosowanie pompek do powiększenia penisa nie pozostaje bez skutków ubocznych, nie można ich stosować dłużej niż 20 minut dziennie. Do tego należy się z nimi odpowiednio obchodzić, ponieważ w skrajnych przypadkach można doprowadzić do zbyt wysokiego podciśnienia i rozerwania naczyń krwionośnych członka, co może mieć bardzo złe skutki dla naszego zdrowia lub życia.

5. Powiększanie penisa – operacja chirurgiczna

Wbrew przekonaniom operacja chirurgiczna na powiększanie penisa nie polega na wszczepianiu jakichś elementów mających zwiększyć długość członka, ale na podcinaniu wędzidełka, które łączy podstawę penisa z kością łonową, co zapewnia efekt wizualny, ale realnie nie przedłuża penisa. Operacja daje jedynie wrażenia wizualne, coś podobnego jak w przypadku ogolenia włosów łonowych.

Operacja polega na uwidocznieniu tej części prącia, która znajduje się wewnątrz naszego ciała. Efekty są najbardziej widoczne w spoczynku członka i jest to około od 2 do 5 centymetrów. Niestety w przypadku wzwodu efekt to jedynie 1 dodatkowy centymetr, co przeważnie nie jest zadowalające dla pacjentów.

W przypadku tej metody powiększania penisa mamy do czynienia z największą ilością skutków ubocznych, które mogą powodować poważne problemy z erekcją czy zaburzenia związane z przeprowadzeniem zabiegu chirurgicznego, co jest bardzo ryzykowne biorąc pod uwagę niewielkie rezultaty operacji.

Co jeszcze mogę zrobić?

Wielu mężczyzn stosuje sztuczki wizualne i po prostu decyduje się na golenie miejsc intymnych. Bez włosów członek wydaje się dłuższy, a do tego wiele kobiet ceni taki rodzaj dbania o siebie.

Niektórzy mężczyźni posiadają dodatkowy problem przez nadwagę. W przypadku otyłości członek wydaje się znacznie mniejszy niż w przypadku tych samych rozmiarów u szczupłego mężczyzny, żeby go bardziej uwidocznić należy zrzucić zbędne kilogramy.

Kolejna opcja na powiększanie penisa to częste stosunki seksualne, które sprawiają, że podczas wytrysku nasz członek wydłuża się odrobinę, pozwala to uzyskać dodatkowe centymetry.

Na co zwrócić uwagę powiększając penisa?

Jeśli zastanawiamy się jak powiększyć członka to przede wszystkim oceńmy czy powiększanie jest rzeczywiście nam potrzebne. Jeśli jest to tylko kaprys i chcemy po prostu mieć rozmiary takie jak gwiazdy filmów dla dorosłych – odpuśćmy. Satysfakcja kobiety nie jest zależna od wielkości przyrodzenia mężczyzny, a zbyt duże rozmiary mogą powodować ból u kobiety co może przekładać się natomiast na brak ochoty na kolejne zbliżenia.

Przy wyborze metody nie kierujmy się jedynie ceną, czy szybkością uzyskania interesujących nas efektów. Bardziej przyjrzyjmy się jakie mogą wystąpić skutki uboczne, czy metoda jest bezpieczna dla naszego zdrowia i czy nie będzie powodowała problemów z erekcją czy innego dyskomfortu podczas stosunku z partnerką.

Mamy nadzieję, ze nasze zestawienie metod powiekszania penisa przynajmniej w pewnym stopniu przybliżyło Państwu możliwości związane z powiększeniem przyrodzenia i będzie miało wpływ na uniknięcie błędów przy podejmowaniu tak ważnych dla nas decyzji.

Artykuł powstał na podstawie:

1. https://fitynka.pl/jak-powiekszyc-penisa/

You May Also Like

8 thoughts on “Jak powiększyć penisa? Przegląd metod na powiększanie penisa

  1. Tabletki na powiększanie członka to dla mnie super sprawa, nie trzeba wydawać tysięcy złotych na operację, można je stosować anonimowo a 5 cm w 2 miesiące to jak dla mnie mega wyniki przyrostu

  2. Tabletki to chyba najlepsza opcja na powiększenie członka, nic się nie ryzykuje bo skład jest naturalny, a 100zł to też nie dużo żeby przetestować produkt. Zamówię opakowanie na próbę i dam znać jakie są realne efekty

  3. Jeśli zamawiacie tabletki member to najlepiej wybrać opcję zamówienia od razu kilku paczek, bo tak się najlepiej opłaca i cena wychodzi praktycznie 50% taniej niż przy jednym opakowaniu.

  4. Xtrasize jest na rynku od lat, ale z tego co czytałem na forach internetowych to opinie lepsze ma member xxl, nowszy produkt i lepsza formuła. Efekty podobno lepsze w podobnej cenie.

  5. Powiększanie penisa to nie zabawa, trzeba się dobrze nad tym zastanowić. Jeśli problem rzeczywiście istnieje to ok, ale lepiej korzystać tylko ze sprawdzonych metod bo można sobie narobić problemów.

  6. Przyjąłem opakowanie tabletek na powiększanie penisa member xxl i powiem, że efekty jeszcze lepsze niż tu piszą, dla mnie bomba 😉

  7. Zastanawiałem się nad operacją powiększanie członka, ale po wizycie w klinice zwątpiłem. Cena jest mega wysoka, jest wiele skutków ubocznych i możliwych powikłań, a efekty niewielkie. Nie wiem co teraz wybrać.

  8. Mój znajomy wykonuje kwas hialuronowy na większego członka, zabieg całkiem spoko, ale efektów dużych tego nie ma. Słabo też, że zabieg trzeba powtarzać, bo mało przyjemne jest wbijanie igły w małego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *