Hepaslimin na wątrobę i odchudzanie

Hepaslimin – magiczny preparat na zdrową wątrobę?

Nie od dziś wiadomo, że tryb życia Polaków pozostawia wiele do życzenia. Życie w ciągłym biegu, brak snu, złe odżywianie się – to wszystko odbija się na naszym zdrowiu. Jak sobie z tym radzić? Odpowiedź jest prosta, na rynku można znaleźć wiele suplementów diety, które mogą nam pomóc. Przez nieodpowiedni tryb życia, wiele osób ma problemy z wątrobą. Alkohol oraz tłuste posiłki przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania wątroby.

Hepaslimin, to suplement diety, który nie tylko poprawia jakość naszej wątroby, ale także przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi ciała. Składniki zawarte w Hepaslimin wspierają prawidłowe trawienie. Dużym atutem preparatu jest jego naturalny skład. Należy jednak pamiętać, że Hepaslimin pomoże nam poprawić kondycję naszej wątroby, ale ważne jest także utrzymanie prawidłowej diety. Należy ograniczyć spożywanie kawy, mocnej herbaty, margaryny, oraz tłustych mięs i ostrych przypraw. Zdrowe odżywianie wraz z Hepaslimin zadba o nasze zdrowie, jak i o prawidłową wagę.

Hepaslimin – skład

Warto zauważyć, że składniki zawarte w tym suplemencie diety, są naturalne. Możemy wyróżnić 5 substancji, które będą dbały o naszą wątrobę i piękną sylwetkę.

Cholina – Jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Chroni ją także przed uszkodzeniami, które wywołane są przez alkohol czy wirusy. Cholina jest niezbędna przy ciężkostrawnej diecie, żeby odciążyć naszą wątrobę.

Wyciąg z ziela karczocha – Prócz tego, że wpływa na detoksykację organizmu, to także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Warto wspomnieć, że karczoch jest naturalnym lekiem hipolipemicznym. Pomaga on utrzymywać prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi.

Korzeń cykorii – Niezbędny przy trawieniu pokarmu. Korzeń cykorii zawiera inulinę, która jest naturalnym priobiotykiem. Inulina działa dobrze na naszą mikroflorę jelitową, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ma także działanie moczopędne, przez co oczyszcza nasz organizm z toksyn.

Mate z liści ostrokrzewu paragwajskiego – Pomaga utrzymać prawidłową wagę oraz jest odpowiedzialny za rozpad lipidów. Związki obecne w mate wykazują zdolność do hamowania wchłaniania tłuszczu pokarmowego przez blokowanie działania enzymów odpowiedzialnych za jego hydrolizę.

Opinie o Hepaslimin

Opinie o tym suplemencie diety są różne, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Często wynika to z oczekiwań konsumenta, który chciałby zobaczyć szybki efekt od razu.

Magda z Warszawy – Jestem w tym wieku, w którym metabolizm nie działa już tak sprawnie, jak powinien. Hepaslimin bardzo mi pomógł, wprowadziłam też odpowiednią dietę, jem mniej smażonych potraw a alkohol spożywam okazjonalnie. Najbardziej cieszy mnie jednak to, że nie mam już skoków wagi, wręcz jak na razie mam za sobą dwa kilo do tyłu!

Robert z Augustowa – Na początku sceptycznie podszedłem do stosowania Hepaslimin. Jednak po pewnym czasie zauważyłem poprawę, waga super, wątroba przestała boleć. Hepaslimin włączyłem do mojej codziennej diety.

Dawid – Suplementy, to tylko wsparcie zdrowej diety i aktywności fizycznej. Nie mniej jednak, mój tryb życia, czyli mało snu, nieregularne i szybkie posiłki sprawiły, że moja wątroba coraz gorzej radziła sobie z tym wszystkim. Byłem ociężały, śpiący, regularne bóle brzucha po jedzeniu. To mnie zaniepokoiło i zapaliło czerwoną lampkę. Zacząłem stosować Hepaslimin, zmieniłem tryb życia i w końcu jestem wolny od tych wszystkich dolegliwości.

Gdzie można kupić Hepaslimin?

Suplement jest ogólnodostępny, ponieważ nie jest lekiem. Możemy go kupić zarówno w aptece, jak i na różnych aukcjach internetowych, takich jak Allegro. Cena, uzależniona jest od tego, gdzie kupujemy preparat, waha się ona od 8 do 13 złotych za 30 tabletek.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *