Eliminacid opinie, skład, działanie – recenzja suplementu

Eliminacid to suplement diety, który w prosty i naturalny sposób pomoże Ci przeprowadzić skuteczny detoks. Dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Produkowany przez polską firmę z siedzibą w Pabianicach, działającą na naszym rynku już od ponad 25 lat. Specjalizującą się w produktach dostępnych bez recepty.

Zakwaszenie organizmu to wciąż temat mało znany, a bardzo ważny dla zdrowa naszego organizmu. Wielu z nas w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że mają zakwaszony organizm. Aby szybko i trafnie zdiagnozować problem u siebie zastanów się czy męczą się ostatnio częste i długotrwałe bóle głowy, na nic nie masz chęci i energii, męczą Cię wahania nastroju, kilka razy w ciągu dnia dopada Cię senność z którą nie możesz sobie poradzić, a do tego ostatnio mocno się pogorszył stan twojej cery?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś/odpowiedziałeś „tak” to oznacza, że dopadł Cię problem zakwaszonego organizmu.

Eliminacid skład

W składzie tych tabletek znajdziemy wiele znanych nam substancji, które tylko dzięki dobrym proporcjom przynoszą efekty. Jest tu kilka wyciągów roślinnych, np. z róży, zielonej herbaty, mniszka lekarskiego, kilka witamin, np. C, ryboflawina (B2), B6, B12 i kilka minerałów, np. mleczan żelaza, siarczan cynku, dwutlenek krzemu, jodek potasu i wiele innych. One wszystkie, połączone w jednej tabletce mają za zadanie odkwasić nasz organizm.

Eliminacid stosowanie

Kuracja opiera się na dawce wielkości jednej tabletce dziennie przez okres minimum 30 dni. Warto podczas całej kuracji przejść na odkwaszającą dietę. Dzięki wyeliminowaniu z organizmu tych kilku potraw efekty odkwaszania zauważysz dużo szybciej. Produktami, których należałoby unikać to sery żółte, słodycze (w tym słodkie napoje), alkohol, papierosy i kawa.

Oczywiście, nie mówię żeby całkowicie z tego wszystkiego zrezygnować już do końca życia (no chyba, że z papierosów). Ważne aby podczas kuracji nie blokować ani nie zaburzać działania substancji aktywnych zamkniętych w tabletce. Należy pić dużą ilość wody podczas i po skończonej kuracji.

Eliminacid działanie

Dzięki stosowaniu tych tabletek powinniśmy osiągnąć równowagę kwasowo – zasadową i organizmie. Taki efekt zostaje osiągnięty dzięki wsparciu wątroby, żołądka, nerek, układu moczowego i układu krążenia. Wspomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Wspomaga detoksykację i utrzymanie równowagi kwasowo zasadowej.

Wzmacnia budulec włosów, kości i paznokci. Chroni organizm przed szkodliwymi drobnoustrojami. Ponadto, m.in. dzięki zawartości kwasu foliowego wspomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia przez cały dzień. Długotrwałe zakwaszenie organizmu może doprowadzić do poważnych chorób, nawet nowotworowej.

Ogólna odporność organizmu zmniejsza się przez co jesteśmy narażeni na ataki drobnoustrojów, bakterii i wirusów. W związku powyższym na pewno nie warto czekać z odkwaszaniem organizmu.

Eliminacid przeciwwskazania

Jeśli jesteś w ciąży lub podejrzewasz, że możesz w niej być najlepiej, aby skonsultować przyjmowanie tego suplementu diety ze swoim lekarzem. Przed zastosowaniem dokładnie przeanalizuj skład, gdyż może się okazać, że masz uczulenie na który ze składników.

Każdy produkt dostępny bez recepty trzeba dokładnie przeanalizować poprzez uważne przeczytanie ulotki dołączonej do opakowania. Należy pamiętać, że tylko zdrowa, a przede wszystkim zbilansowana dieta oraz umiarkowana aktywność fizyczna przyczynia się do utrzymania nas w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Eliminacid cena

Dostępny w aptekach, niektórych drogeriach oraz w sprzedaży internetowej. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek (miesięczna kuracja) i cena waha się w okolicach 20 – 25 zł za opakowanie. Oczywiście im więcej opakowań się kupi tym wychodzi taniej dlatego warto zapytać się wśród koleżanek czy rodziny czy również są zainteresowani odkwaszeniem organizmu. Jak za efekty jakie ma przynieść zastosowanie Eliminacid, cena jest niska.

You May Also Like

One thought on “Eliminacid opinie, skład, działanie – recenzja suplementu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *