Choco lite opinie, skład, stosowanie produktu

Choco lite to suplement diety, którego zadaniem jest pomoc w redukcji zbędnych kilogramów. Dostępny jest w formie proszku do przyrządzania koktajlu, który zastępuje jeden z posiłków w ciągu dnia. Czekolady smak sprawia, że picie Choco lite nie jest nieprzyjemnym obowiązkiem, ale smacznym sposobem na schudnięcie.

Swoją skuteczność Choco lite zawdzięcza składnikom, które działają na podstawowe przyczyny powstawania nadwagi. Koktajl normalizuje procesy metaboliczne w organizmie, a także produkuje dopaminę – hormon szczęścia, dzięki czemu do diety i procesu chudnięcia podchodzi się ze znacznie większym zaangażowaniem.

Choco lite to zatem nie tylko środek redukujący wagę, ale też sposób na wsparcie diecie lub ćwiczeń i możliwość osiągnięcia wymarzonej sylwetki przy umiarkowanej aktywności fizycznej

Skład produktu Choco lite

Skład Choco lite został tak skonstruowany, by nie znalazł się w nim ani jeden składnik niepotrzebny w procesie odchudzania. Każda substancja tworząca koktajl ma określone zadanie do wykonania, mianowicie:

  • naturalne kakao – jego zadaniem jest przyśpieszenie utleniania tłuszczy. Dodatkowo odpowiada za dobry smak koktajlu i za wzrost produkcji hormonu szczęścia;
  • glukomannan (błonnik) – sprawia, że nie trzeba podjadać. Hamuje uczucie głodu;
  • białko serwatkowe – dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Dzięki temu kuracja odchudzająca nie wyjaławia ciała ze składników, które są mu potrzebne do prawidłowego funkcjonowania;
  • soja – odpowiada za zwiększone zużycie energii w organizmie, co oznacza, ze metabolizm znacznie przyspiesza;
  • gryka – usuwa nadmiar płynów w organizmie, likwidując w ten sposób cellulit wodny;
  • otręby – zwiększają uczucie sytości i zmniejszają przyswajanie kalorii;
  • spirulina – wpływa na redukcję wagi, ograniczając ryzyko wystąpienia otyłości;
  • włókna – zatrzymują spożywaną wodę, więc one również hamują apetyt.

Wszystkie składniki w Choco lite są w pełni naturalne. Nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników, substancji zapachowych czy produktów GMO.

Jak stosować Choco lite?

Choco lite to proszek do przygotowywania koktajli. Do 200250 ml mleka należy dodać ok 14 g produktu (1-2 łyżki mieszanki dla kobiet i 2-3 łyżki dla mężczyzn). Napojem należy zastąpić jeden posiłek dziennie, najlepiej śniadanie. Choco lite powinno spożywać się codziennie, raz dziennie. Bardzo istotne jest, by nie stanowił dodatku do posiłku, ale posiłek sam w sobie. Przygotowany w odpowiedni sposób, dostarcza organizmowi 217 kalorii, 10 g węglowodanów, 17 g białka, witamin i 23 włókna. Wszystkie to sprawia, że w widoczny sposób wpływa na sylwetkę, w tym również na zdrowie.

Działanie produktu Choco lite

Choco lite likwiduje podstawowe powody powstawania nadwagi. Zmniejsza łaknienie, w tym ochotę na coś słodkiego spożywanego między posiłkami. Ogranicza również ilość przyjmowanych porcji jedzenia. Koktajl dodaje energii organizmowi, a także zwiększa jego wydajność. Wpływa również pozytywnie na metabolizm tłuszczów i obniżą poziom cholesterolu we krwi. Co więcej, Choco lite hamuje rozwój komórek tłuszczowych. Działa także jak naturalne źródło antyoksydantów. Tym samym Choco lite wpływa na powody, które odpowiadają za nadwagę lub otyłość i dzięki swojemu składowi likwiduje je. Rozwiązuje przy tym również problem braku energii, który często towarzyszy wszelkim dietom.

Przeciwdziałania, skutki uboczne

Choco lite to suplement, w którego skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki o raczej niskim ryzyku uczulania. Z tego samego powodu nie stwierdzono występowania żadnych skutków ubocznych przyjmowania preparatu. Niemniej istnieje możliwość reakcji alergicznych, na któryś ze składników diety.

Choco lite cena

Na rynku dostępnych jest wiele produktów podobnych do Choco lite, różniących się jednak składem. Oryginalny suplement można zakupić wyłącznie na stronie producenta. Dostępny jest w cenie promocyjnej 129 złotych za jedno opakowanie, zawierające 150 g. Wszelkie zamienniki nie wykazują skuteczności równej Choco lite.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *