Adipex – opinie, skład, działanie, cena – recenzja produktu

Adipex to jak do tej pory mało znany środek do walki w nadwagą. Preparat w formie kapsułek popularny w Stanach Zjednoczonych, rzadziej stosowany w Europie. Sprowadzany głównie z Czech. Adipex jest najczęściej wybierany przez kobiety w średnim wieku, jednak mężczyźni również po niego sięgają. Przez osoby, które go stosowany uważany jako szalenie skuteczny.

Adipex skład

Skład tego preparatu  na odchudzanie opiera się w głównej mierze na organicznym związku chemicznym o nazwie fentermina. Substancja ta ma potwierdzone działanie zmniejszenia łaknienia. Znana jest już od ponad 50 lat. Wielokrotnie testowana zazwyczaj przez okres kilkunastu tygodni na różnych grupach, mniej lub bardziej licznych. Średni spadek wagi wynosił ok 2 kg miesięcznie ale wielu udaje się zrzucić nawet 5 kg w ciągu zaledwie 30 dni.
Efektywność Adipex.

Adipex stosowanie

Skuteczność produktu potwierdzona licznymi badaniami. Dedykowany jest dla osób z bardzo wysoką nadwagą, a wręcz otyłością. Jednakże najlepiej jeśli po zrzuceniu pierwszych kilogramów, tak aby zbytnio nie obciążać stawów, zacząć odpowiednie ćwiczenia fizyczne. Adipex z pewnością pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów jednak aby cieszyć się jędrnym ciałem niezbędne są ćwiczenia fizyczne.

Takie połączenie na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty i pozwoli cieszyć się zgrabną sylwetką przez długi czas bez efektu jojo. Kuracji nie należy przerywać. Czas kuracji uzależniony jest od poziomu nadwagi. Waha się od czterech tygodni do trzech miesięcy, jednak nie dłużej. Po jej skończeniu jednej kuracji również należy zrobić sobie przerwę. W tym okresie należy szczególnie uważać na to co i o jakich porach się je.

W tym okresie bardzo łatwo o powrót do złych nawyków żywieniowych, które niestety doprowadzają do powrotu wagi z przed kuracji. Obowiązują wtedy standardowe zalecenia: nie najadać się na noc. Całkowicie zrezygnować ze słonych przekąsek i słodkich napojów.
Jak działa ten produkt?

Adipex działanie

Jako najważniejszy problem z otyłością producenci Adipex uważają nadmierne łaknienie. W związku powyższym, działanie tego preparatu skupia się na zahamowaniu wzmożonego łaknienia właśnie poprzez fenterminę zastosowaną tak aby jak najdłużej uwalniała się do organizmu. Dzięki temu działanie jednaj kapsułki jest możliwie jak najdłuższe. Zmniejsza uczucie głodu, dzięki czemu po prostu mniej jemy.

Tłuszcz nie odkłada się w naszym organizmie i spalany zostaje ten, który już mamy i to w nadmiarze. Dawkowanie: jedna kapsułka dziennie podczas pierwszego posiłku – śniadania, popijając dużą ilością wody, herbaty. Nie należy przekraczać dziennej dawki, nawet jeśli ilość kilogramów do zrzucenia jest duża.

Z uwagi na fakt, iż fentermina uwalniana jest do organizmu w sposób bardzo powolny, nawet do 10 godzin, ważne jest aby ją przyjmować właśnie podczas śniadania. Tak, aby mogła działać podczas całego dnia kiedy to spożywamy inne posiłki. Nie należy przyjmować kapsułki na noc gdyż nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów. Adipex przestanie działać i nie zauważymy zmniejszenia łaknienia.

Przeciwwskazania do stosowania.

Jak każdy suplement diety tak i ten ma kilka przeciwwskazań do stosowania. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować żadnych suplementów na odchudzanie. Nie jest również wskazany dla osób z niewydolnością serca, po przebytym zawale czy udarze. Nie jest także zalecany dla osób z nadciśnieniem czy dla tych borykających się z nadczynnością tarczycy. Nie należy łączyć go z innymi lekami i suplementami diety, nawet tymi również na odchudzanie.

Adipex cena

Na dzień dzisiejszy ten produkt dostępny jedynie w sprzedaży internetowej. Obecnie oferowany jest na kilku stronach. Dostarczany szybko prosto do kupującego. W niektórych krajach wydawany jest jedynie na receptę od lekarza. Niedostępny w aptekach, domach leków czy drogeriach. Cena jest zróżnicowana.

Preparat można znaleźć w promocji już od 150 zł ale niektórzy sprzedają go nawet za 300 zł za 100 kapsułek. Niektórzy oferują opakowania mniejsze 30 kapsułkami. Jednak doliczając koszt przesyłki są one najmniej korzystne cenowo.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *